بسم الله الرحمن الرحیم

 قوانین فروشگاه  فرهنگی “نوین نام” مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

همه ی  تغییرات در قوانین، رویکردها و خدمات نوین نام در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

۱- کلیه محصولات نوین نام دارای مهلت بازگشت ۷ روزه می باشند، این قانون در صورت عدم تطابق محصول با تصویر مندرج در سایت و یا معیوب بودن اعمال می گردد.

۲- در حال حاضر فروشگاه اینترنتی نوین نام به آدرس اینترنت  NnovinNam.com  تنها مرجع رسمی ارتباط با مخاطبان بوده و هرگونه سوء استفاده از اسم  “نوین نام” و اعلام هویت مورد تایید نبوده و هیچگونه مسئولیتی در قبال آن پذیرفته نمی شود.

۳-کلیه ی متعلقات این سایت اعم از متن، ویژگی محصولات، آیکون ها، بنر ها و … در مالکیت نوین نام بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده تجاری از آن غیر قانونی می باشد.

۴- بسیاری از محصولات موجود در سایت به صورت تخصصی توسط سایت نوین نام عکس برداری شده و هرگونه استفاده تجاری از آن شرعاً و قانوناً دارای اشکال است.

۵-در موارد معدودی محصول خریداری شده توسط کاربر در انبار ناموجود می شود که طی توافق با خریدار، یا هزینه بازگشت خورده و یا با تاخیر به وی تحویل داده می شود.

۶-نوین نام متعهد به حفاظت از اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و در حد توان از حریم شخصی شما دفاع می کند. نوین نام در هرچه ایمن تر نمودن سایت می کوشد.

۷-هرگونه خرید از سایت نوین نام به منزله ی پذیرش کلیه ی قوانین مندرج در این صفحه می باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

بازگشت به بالا
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی